Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Czytelnia

BIG DEALERS - ranking największych dystrybutorów chemikaliów/ tworzyw sztucznych/ kauczuków/ dodatków w Polsce, według Chemical Review

Po raz kolejny Brenntag Polska zajmuje pierwszą pozycję w rankingu największych polskich dystrybutorów chemikaliów przygotowywanym przez Chemical Review.

Co dzisiaj decyduje o pozycji firmy na rynku dystrybucji surowców chemicznych? Firma Brenntag Polska stawia na wszechstronność i konkurencyjność.

Naszym klientom proponujemy gotowe rozwiązania bazujące na palecie ponad 10 tysięcy surowców chemicznych i dodatków funkcjonalnych, uzupełnione o unikalne usługi, które budują naszą przewagę konkurencyjną. Na życzenie klienta możemy wyprodukować mieszaniny o określonych przez niego parametrach, tworzyć oraz optymalizować receptury produktów opracowywane przez nasze laboratoria badawcze, tak aby były najlepsze pod względem jakości, bezpieczeństwa czy kosztu produkcji.

Będąc liderem na rynku chcemy dać naszym klientom nie tylko najszerszą paletę produktów i usług, dla nas liczy się również wiedza i doświadczenie naszych pracowników, którą chcemy dzielić się z naszymi partnerami. Wierzymy że w dzisiejszych czasach podstawą działalności dobrej firmy chemicznej jest indywidualne podejście do każdego klienta, zapewnienie mu najlepszych produktów oraz profesjonalnego wsparcia technicznego. 

O tym jak można usprawnić system dystrybucji chemicznej w Polsce, trudnościach oraz perspektywach rynku chemicznego można przeczytać w wypowiedzi Pawła Lenczewskiego, Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju Sprzedaży Brenntag Polska, w ostatnim numerze Chemical Review.

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
21-08-2015
Czytelnia
Ranking największych dystrybutorów chemikaliów