Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Z kraju i regionu

Z przyjemnością przedstawiamy KEEP IT SIMPLE - ideę łączącą prostotę, pragmatyzm i tradycję na 12 kartach firmowego kalendarza Brenntag Polska na 2015 rok. Co oznacza KEEP IT SIMPLE? To proste...

Wyobraźcie sobie...

Rok 2015 - na swiecie zapanował ład i porządek, w interesach króluje minimalizm i prostota. W poszukiwaniu idealnego wzorca, aktywność biznesowa nabiera tempa i osiąga to, co do tej pory wydawało się niemożliwe, pozostając  jednocześnie wierną tradycyjnym wartościom.

Wiarygodność, bliskość, odpowiedzialność i solidność stają się powszechną praktyką. Teraz mniej oznacza więcej, a codzienność jest prostsza i przyjemniejsza dzięki łatwym i praktycznym rozwiązaniom...

Brenntag Polska zmienia się dla swoich partnerów. Jest dzisiaj firmą chemiczną, oferującą kompleksowe rozwiązania szyte na miarę i pokazuje, że ten na pozór utopijny świat jest w rzeczywistości w zasięgu ręki.

Na dwunastu kartach kalendarza, postugując się wyłącznie naszymi firmowymi kolorami, przedstawiamy grafiki symbolizujące najważniejsze atrybuty  współczesnego świata biznesu. Prezentujemy zalążek nowej idei i zapowiadamy ważne zmiany, dzięki którym praca i życie mogą stać się nie tylko łatwiejsze ale i bardziej relaksujące.

Poznajcie dwanaście wartości jakie nas inspirują - ideał do którego również i my dążymy. Życzymy przyjemnej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2015 Roku!

Więcej informacji:

Dział Promocji

Brenntag Polska Sp. z o.o.
tel. (77) 472 16 57
promocja@brenntag.pl
Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
15-01-2015
Z kraju i regionu
Keep it simple - czyli nasze noworoczne postanowienia