Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Ze świata

W kwietniu tego roku w niemieckim Hamburgu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu kosmetycznego - targi In-Cosmetics 2014, nie mogło tam zabraknąć stoiska Brenntag.

Goście naszego stoiska mieli możliwość przetestowania najnowszych receptur, na przykład balsamu do suchej skóry czy maski nawilżająco-odżywczej, przygotowanych przez specjalistów z Centrum Dystrybucyjnego Brenntag we francuskim Amiens.

Jacek Krzywda, Product Manager Oddziału Kosmetyki w Brenntag Polska, zapytany dlaczego warto brać udział w In-Comsetics podkreśla interaktywną rolę targów:

„Duży ruch na stoisku, ogromna liczba wystawców sprzyjają nawiązaniu nowych, ciekawych kontaktów. Podczas targów praktycznie nie ma chwili wytchnienia, chcemy zobaczyć jak najwięcej, wytropić najnowsze trendy kosmetyczne, spotkać się osobiście z kontrahentami, wieloletnimi dostawcami, kolegami ze spółek Brenntag na całym świecie, poznać jak najwięcej fachowców z branży oraz innowacyjne technologie. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości.”

W tym roku stoisko Brenntag, o imponującej powierzchni 70m2, określane było przez naszych gości jako przytulne, jasne, zawsze otwarte i zachęcające do odwiedzin. Cieszymy się, że nowy design i gościnność przedstawicieli firmy Brenntag przypadły odwiedzającym nas do gustu i sprawiły, iż wszyscy mogli poczuć się tu przyjemnie i komfortowo, były również opinie, że jest u nas "jak w domu". Serdecznie dziękujemy!

Bezsprzecznie tegoroczne targi In-Cosmetics zakończyły się dużym sukcesem. Rekordowe liczby 676 wystawców i 9000 odwiedzających, mówią same za siebie. Targi z pewnością stanowią niepowtarzalną możliwość poszerzenia horyzontów, poznania ciekawych osób i wzbogacenia firmowej oferty.

Jeśli nie było Was z nami w tym roku, to nic straconego!
Kolejne targi In-Cosmetics odbędą się 14-16 kwietnia 2015 roku w słonecznej Barcelonie. Wpadnijcie nas odwiedzić, bo przedstawiciele firmy Brenntag Polska będą tam na pewno!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla branży kosmetycznej http://www.brenntag.pl/oferta-branzowa/kosmetyka-i-chemia-gospodarcza/.


Więcej informacji:

Jacek Krzywda
Oddział Chemii Gospodarczej i Kosmetyki

Brenntag Polska Sp. z o.o.
tel. 605 169 854
jacek.krzywda@brenntag.pl


Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
03-07-2014
Ze świata
Co nowego w kosmetyce? Czyli z wizytą na stoisku Brenntag podczas In-Cosmetics 2014