Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Z kraju i regionu

Nie ma rzeczy niemożliwych w roku węża

Rok 2013 był bardzo ważny w historii firmy Brenntag między innymi za sprawą sukcesów jakie osiągnęliśmy w zakresie importu surowców chemicznych we współpracy z Centralną Organizacją Zakupową Grupy Brenntag (Global Sourcing Organization - GSO).

Zadaniem GSO jest koordynacja i integracja działań związanych z zakupem surowców przez Grupę Brenntag, w celu optymalnego wykorzystania efektu synergii w operacjach logistycznych i potencjału skali w kontaktach z dostawcami surowców na całym świecie.

W 2013 roku zakupy Brenntag Polska we współpracy z GSO wzrosły o 50% w porównaniu z rokiem poprzednim, a sourcingiem grupowym objętych zostało aż 14 nowych produktów. Osiągnięcia te doceniła komisja konkursowa GSO, która uznała Brenntag Polska za najbardziej efektywne w roku 2013 europejskie przedsiębiorstwo Grupy Brenntag w zakresie rozwijanego intensywnie przez Brenntag systemu grupowych zakupów surowców, koordynowanego przez działającą w strukturach firmy Centralną Organizację Zakupową (GSO - Global Sourcing Organization).

Symboliczną nagrodę stanowi statuetka z postacią węża, wyrażająca myśl, że nie ma rzeczy niemożliwych i nawiązująca do roku węża wodnego, jak we wschodniej tradycji  określany jest rok 2013. Dedykujemy tę nagrodę naszym kolegom i koleżankom z Działu Zakupów firmy Brenntag Polska, którzy dzięki pracowitości, determinacji w pokonywaniu przeszkód i niezłomnej wierze w powodzenie swoich starań zainicjowali i rozwinęli zakupy produktów, wybranych starannie w oparciu o wiedzę rynkową i warunki sprzedaży wynegocjowane  przez GSO w imieniu całej Grupy Brenntag.

Najaktywniejszymi i najskuteczniejszymi spośród nich są przedstawiciele handlowi z zespołów kierowanych przez Jacka Iwańczuka i Jarosława Laskowskiego - dziękujemy Wam i życzymy podobnych sukcesów w latach następnych. Rok 2014 to rok Drewnianego Konia, o którym mówi się że ma przynieść pozytywne przebudzenie, pobudzić uśpione możliwości, dodać sił i zmotywować do działania. Zapowiada się więc dobry rok, kto wie może za rok będziemy mogli pochwalić się statuetką drewnianego konia?

 

Więcej informacji:

Dział Promocji
Brenntag Polska Sp. z o.o.
tel. (77) 472 16 57
promocja@brenntag.pl

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
04-04-2014
Z kraju i regionu
Brenntag Polska - najbardziej efektywne europejskie przedsiębiorstwo