Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Z kraju i regionu

Z dniem 1 lipca 2014 r. Brenntag Polska zostaje nowym partnerem dystrybucyjnym firmy Bluestar Silicones International, światowego lidera w produkcji silikonów, dzięki czemu wzbogaca swoje portfolio o specjalistyczne produkty mające zastosowanie w wielu branżach przemysłu.

Współpraca pomiędzy firmami dotyczy dystrybucji cieczy Bluestar Silicones o nazwach handlowych Bluesil, Mirasil, Silbione i Silcolapse przez firmę Brenntag na obszarze wszystkich rynków europejskich.

Produkty Bluestar Silicones znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłowych, między innymi w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Silikony mogą również być używane przez producentów środków czystości oraz w procesach powlekania, budownictwie, włókiennictwie i garbarstwie.

Silikony to obojętne, syntetyczne związki chemiczne w postaci różnorodnych form, o wielu zastosowaniach i unikalnych właściwościach. W kosmetyce, na przykład, silikony są wykorzystywane jako składnik w pielęgnacji włosów, skóry oraz w kosmetyce kolorowej w celu poprawy wyglądu oraz kondycji skóry i włosów. W przemyśle farb i chemii budowlanej właściwości silikonów wpływają na lepszą paroprzepuszczalność produktów oraz poprawiają ich odporność na wysokie temperatury.

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym firmy Brenntag Polska w sprawie bezpłatnego otrzymania próbek produktów Bluestar oraz pełnej dokumentacji technicznej. Dane kontaktowe do przedstawicieli Brenntag Polska znaleźć można na stronie firmy www.brenntag.pl/kontakt.

Zapewniamy konsultacje, wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie formulacji oraz zastosowania silikonów.

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
12-06-2014
Z kraju i regionu
Silikony Bluestar Silicones w ofercie Brenntag Polska