Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Czytelnia

Clorious2air to gotowy do użycia, stabilizowany roztwór dwutlenku chloru bez domieszek, który idealnie nadaje się do kontroli nieprzyjemnego zapachu powstającego w systemach kanalizacyjnych

Przedstawiamy Clorious2air - nowoczesny produkt do systemów kanalizacji ściekowej, który podczas targów IFAT 2014 (Międzynarodowe Tergi Technologii Wody i Ścieków) w Monachium zdobył ogromną popularność i zgromadził tłumy odwiedzających na stoisku Brenntag.

Zachęcamy do lektury folderu informacyjnego na temat stosowania, dozowania, sposobu użycia i przechowywania tego produktu.

"Clorious2air wyznacza standard w przyjaznym dla środowiska oczyszczaniu ścieków. To najnowocześniejszy produkt w tej dziedzinie, gotowy do użycia roztwór dwutlenku chloru wyprodukowany zgodnie z opatentowaną metodą.
Poprzez utlenianie związków siarki, Clorious2air jest najskuteczniejszym roztworem trwale zmniejszającym poziom siarkowodoru w fazie płynnej i gazowej, ponieważ reaguje znacznie szybciej i z większym udziałem związków siarki niż tradycyjne utleniacze. Clorious2air nie tylko natychmiastowo utlenia wszystkie związki siarki, ale również hamuje ich powstawanie. Dzięki braku substancji toksycznych powstają jedynie związki przyjazne dla środowiska.
"

Więcej informacji:

Michalina Konieczna
Oddział Wody i Ścieków

Brenntag Polska Sp. z o.o.
tel. (61) 893 65 44
michalina.konieczna@brenntag.pl

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
05-06-2014
Czytelnia
Clorious2air - najprostsze rozwiązanie do systemów kanalizacji ściekowej