Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Z kraju i regionu

Wraz z nadejściem wiosny na mapie naszych placówek pojawiły się trzy nowe punkty: Kraków, Rzeszów i Żabno.

 

Klienci Brenntag Polska obsługiwani dotychczas przez nasze południowe placówki już z pewnością dobrze znają te miejsca, ponieważ właśnie tu zostały przeniesione nasze biura handlowe ze Skawiny oraz Rudnej Małej.

Kraków stał się nową stolicą małopolskiego oddziału Brenntag Polska. Jesteśmy teraz jeszcze bliżej naszych klientów, bo mogą odtąd łatwiej i szybciej do nas dotrzeć. Nowe małopolskie biuro handlowe Brenntag Polska położone jest jedynie 9 km od centrum Krakowa, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Kraków-Podgórze, tylko 2 km od autostrady A4 i nieopodal południowej obwodnicy miasta.

Stare, wysłużone biuro w Rudnej Małej zostało przeniesione do Rzeszowa, lecz to nie wszystkie wiosenne zmiany na mapie naszych placówek. Nowe biura w Krakowie i Rzeszowie zyskały nowoczesne zaplecze magazynowe, gdyż składy mieszczące się do tej pory w Skawinie i Rudnej Małej przenieśliśmy do centrum logistycznego MLA Holding w Żabnie koło Tarnowa. Nowy magazyn Brenntag Polska to obiekt o powierzchni 4100m2. Dzięki dobremu położeniu - 20 km od autostrady A4, a także w promieniu 100 km od Krakowa, Rzeszowa, Kielc, Nowego Sącza - dojazd do nowego magazynu stał się dogodniejszy dla naszych Klientów.

Zapraszamy do nowych, komfortowych biur Brenntag Polska w Krakowie i Rzeszowie:

Brenntag Polska Sp. z o.o.
Biuro w Krakowie

ul. Babińskiego 69
30-393 Kraków
http://www.brenntag.pl/firma/placowki/krakow/

Brenntag Polska Sp. z o.o.
Biuro w Rzeszowie

ul. Przemysłowa 23 (pokój 301)
35-105 Rzeszów
http://www.brenntag.pl/firma/placowki/rzeszow/

Kierowców wiozących do nas produkty informujemy o nowym adresie dostaw i odbiorów magazynu obsługującego biura Brenntag Polska w Krakowie i Rzeszowie:

Brenntag Polska Sp. z o.o.
Magazyn w Żabnie

ul. Szkotnik 9
33-240 Żabno
http://www.brenntag.pl/firma/placowki/zabno-ktarnowa/


Biura handlowe oraz magazyny Brenntag Polska


     

                 

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
10-04-2014
Z kraju i regionu
Nowe punkty na mapie Brenntag Polska