Twoja przeglądarka jest przestarzała. Zaktualizuj ją!
Ze świata

Najnowsze magazyny z liniami konfekcjonowania, składy aromatów, biura i laboratoria aplikacyjne dla branży spożywczej i kosmetycznej.

Brenntag, największy na świecie dystrybutor surowców chemicznych, w mieście Shenkeng na Tajwanie uruchomił nową - drugą obok biura handlowego w Taipei - placówkę w tym kraju. Obiekt składa się z magazynów z liniami konfekcjonowania, składu aromatów, biur i laboratoriów aplikacyjnych dla branży spożywczej i kosmetycznej.

"Nowe centrum serwisowe i aplikacyjne umożliwia nam tworzenie i testowanie mieszanek oraz  magazynowanie i konfekcjonowanie szerokiej gamy produktów. Ta ważna inwestycja potwierdza też nasze zaangażowanie w ciągły rozwój usług dla naszych klientów i dostawców w regionie" mówi Flemming Soederquist, dyrektor naczelny Brenntag Taiwan.


Uruchomione w nowej placówce laboratorium to najnowszy obiekt tego typu w sieci laboratoriów aplikacyjnych Brenntag w regionie Azji i Pacyfiku. W roku ubiegłym laboratorium aplikacyjne dla przemysłu spożywczego powstało w Melbourne (Australia). Rozbudowane zaplecze laboratoryjne pozwala Brenntag Asia Pacific zapewnić szerokie wsparcie klientom w całym regionie.

 

Więcej informacji

Dział Promocji

Brenntag Polska Sp. z o.o.
tel. (77) 472 16 57
promocja@brenntag.pl

Pokaż listę newsów

Brenntag Polska
08-04-2014
Ze świata
Nowe centrum serwisowe Grupy Brenntag na Tajwanie